Argentea sp. z o.o.

Rozwiązania płatnicze

Argentea to polska firma z bogatym doświadczeniem w dziedzinie płatności bezgotówkowych.
Argentea jest częścią grupy GPI, notowanej na giełdzie w Mediolanie. Natomiast mniejsza część akcji należy do Castles Technology, spółki notowanej na giełdzie na Tajwanie.
Opracowujemy niestandardowe oprogramowania działające na terminalach płatniczych, aby wspierać indywidualne plany i pomysły klientów.
Posiadamy niezbędną wiedzę, cechuje nas także elastyczność i dopasowanie do potrzeb klienta, dlatego jesteśmy konkurencyjni na rynku.
W naszej ofercie można również znaleźć programy i rozwiązania lojalnościowe.
Ważne jest to, że nie tylko tworzymy oprogramowanie, ale jesteśmy także dostawcą usług płatniczych i dystrybutorem terminali, co jest wielką zaletą dla klientów.
Klienci mogą korzystać z kompletnego rozwiązania płatniczego z dodatkowymi terminalami, oprogramowaniem i usługami dostarczanymi przez jedną firmę: Argentea.

 

Polecane

post3

Komunikat Prasowy: International Automotive Business Meeting 2020 - Online Edition

20 października odbył się International Automotive Business Meeting, kluczowe wydarzenie z sektora motoryzacyjnego. Głownymi tematami IABM2020 były pojazdy autonomiczne i elektromobilność i po raz pierwszy wydarzenie odbyło się...

więcej
post3

RUSZYŁY ZAPISY NA IABM2020

    RUSZYŁY ZAPISY NA IABM2020 Nie przegap kolejnej edycji International Automotive Business Meeting (IABM), która odbędzie się już 20 października 2020 roku.   Edycja 2020 International Automotive Business Meeting odbędzie...

więcej
post3

INFORMACJA PRASOWA - WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW Z DNIA 24 WRZEŚNIA 2020 R.

  Walne Zgromadzenie Członków Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce, które odbyło się dzisiaj tj. 24 września 2020 r., powołało nowy Zarząd Izby, który będzie pełnić swoją funkcję do momentu zatwierdzenia...

więcej